Ubedljivi crno-beli: Partizan stigao do 10. trijumfa u nizu i osamio se na vrhu tabele! (video)

Večernje novosti 25.10.2023  |  Novosti online

Fudbaleri Partizana gostovali su u odloženom 4. kolu Superlige Srbije ekipi Radničkog iz Kragujevca i trijumfovali ubedljivim rezultatom od 4:0.

FOTO: FK Partizan Većim delom prvog poluvremena Radnički je čak i više pretio nego Partizan, međutim u 34. minutu Kalulu nakon sjajnog pasa Saldanje snažnim udarcem u rašlje donosi prednost crno-belima. Nakon tog gola do poluvremena nije bilo nekih većih šansi. Radnički je i u drugo poluvreme ušao odlučno, napadao je i imao i jednu fenomenalnu šansu preko Činedua, međutim nije uspeo da postigne gol. Nemanja Nikolić ulazi u igru u 62. minutu da bi samo nakon jednog