Zvezda u sjajnom meču poklekla u ligi šampiona! Lajpcig pokazao koliko koštaju neiskorišćene šanse

Večernje novosti 25.10.2023  |  Novosti online

FUDBALERI Crvene zvezde gostovali su Lajpcigu u trećem kolu Lige šampiona. Fantastičan meč odigrali su nemački i srpski predstavnik, a slavio je domaćin 3:1 (1:0)

FOTO: Tanjug/AP Od prvog minuta padala je kiša, ali to nije umanjilo kvalitet utakmice. Ponovo je u crveno-belom (večeras plavom) dresu najbolji pojedinac bio Omri Glazer koji se istakao golmanskim bravurama. In-Bom Hvang imao je polupriliku u trećem minutu, šutirao je ka golu rivala, ali sa spoljne strane stative. Dosta sreće crveno-beli imali su u 7. minutu, kada je Điga promašio loptu u svom šesnaestercu, a lopta je u svom letu kroz šesnaesterac iznenadila Luisa