Poraz Zvezde u Nemačkoj: Lajpcig skupo naplatio greške, crveno-belima malo 45 minuta za trijumf u LŠ

Telegraf 25.10.2023  |  Telegraf.rs

Zvezda je odigrala dobro drugo poluvreme, iako je primila dva gola, ali... Nedovoljno je to u Ligi šampiona

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su, reklo bi se, solidnu utakmicu u Nemačkoj protiv Lajpciga, gde su poraženi rezultatom 3:1 u okviru 3. kola grupne faze Lige šampiona. Jedini pogodak za aktuelnog šampiona Srbije postigao je Marko Stamenić, dok su na drugoj strani pogađali David Raum, Ćavi Simons i Dani Olmo. Zvezda je stigla u Nemačku sa etiketom ogromnog autsajdera, nešto slabije igre u prvenstvu Srbije su kumovale da se ta etiketa prilepi na njihovo čelo, pa