Crno-beli dan - Partizanovi klinci u velikom stilu prošli dalje u Ligi šampiona!

Sportske.net 25.10.2023  |  Sportske.net

Kakav dan za Partizan! Najpre je tokom popodneva Partizanov prvi tim ubedljivo trijumfovao u Kragujevcu nad domaćim Radničkim sa 4:0, a večeras su i omladinci crno-belih istim rezultatom slavili na svom terenu u Humskoj protiv rumunske Univerzitatee.

Bio je to revanš meč prvog kola nokaut faze omladinske Lige šampiona, a s obzirom da je Partizan dobio i prvi meč u Krajovi sa 1:0, prošao je ukupnim rezultatom 5:0 u drugo kolo, gde ga očekuje dvomeč sa moldavskim Šerifom. Crno-beli su večeras poveli već u osmom minutu meča golom Bogdana Mirčetića, a kada je u 52. minutu Ugrešić duplirao prednost, bilo je jasno da Partizan ide dalje. Do kraja, još dva gola za crno-bele postigli su Petar Petrović u 62. minutu, na