Dva sveta - različita: Fiorentina - Čukarički, goleada na evropskoj sceni kojoj se Srbi nisu radovali

Večernje novosti 26.10.2023  |  Č. V.

FUDBALERI Čukaričkog doživeli su ubedljiv poraz u Italiji od Fiorentine - 6:0 u 3. kolu Lige konferencija. "Brđani" će sigurno što pre želeti da zaborave utakmiceu na stadionu "Artemio Franki".

FOTO: Tanjug/AP Izabrnaici Igora Matića izdržali su samo šest minuta. Već tada je Lukas Beltran uspeo da savlada Nemanju Belića i postalo je jasno da se gosti neće dobro provesti u Firenci. Samo četiri minuta je bilo potrebno Argentincu da duplira prednost. Fiorentina je do trećeg gola stigla u 29. minutu preko Džonatana Ikonea. Nakon tog pogotka usledio je još jedan veliki problem za Čukarički. Preoštar faul je napravio Luka Subotić i dobio je crveni karton, pa su