"Orlići" u 95. minutu ostali bez trijumfa protiv Slovenije, ali idu dalje sa prvog mesta

Sportske.net 27.10.2023  |  Sportske.net

Kadetska fudbalska selekcija Srbije (U17) remizirala je sa Slovenijom u Staroj Pazovi rezultatom 2:2, u utakmici trećeg kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

U meču bez velikog takmičarskog značaja za naš tim, Srbiju su sekunde su delile od treće pobede u ciklusu. Ekipa selektora Jovana Damjanovića je povela već u trećem minutu preko Uroša Đurđevića, ali su gosti u 20. minutu stigli do izjednačenja preko Davida Pejičića. Mreže su mirovale sve do 82. minuta, kada je Bogdan Kostić doneo novu prednost "orlićima" iz penala u 82. minutu, ali Slovenija uzela bod pogotkom Šunte u 95. minutu. Srbija je i pre ovog meča