Ovoga nema ni u MMA! Nesuđeni reprezentativac Srbije kriminalnim udarcem nokautirao protivnika na fudbalskoj utakmici (video)

Dnevnik 27.10.2023  |  Dnevnik.rs

Dvanaesto kolo Premijer lige Bosne i Hercegovine otvoreno je velikim iznenađenjem na Gradskom stadionu u Konjicu gde je domaćin Igman sa 2:0 savladao Željezničar.

Anel Hebibović i Petar Bojo su golovima u 77. i 84. minutu srušili favorita i bodove ostavili u gradu, ali neće se pričati toliko o ishodu koliko o startu gostujućeg igrača u desetom minutu. Nesuđeni reprezentativac Srbije Vahid Selimović, koji je zajedno sa Lijankom Vojnovićem igrao za omladince Orlova pa kasnije promenio boje, je u pravom smislu reči nokautirao protivnika. U MMA stilu je visoko podigao nogu i otvorenom kopačkom u glavu udario domaćeg igrača Anela