"Prali gepek mirne duše, monstrumi" Ljiljana ubila muža iz pištolja pa ga s decom raskomadala! Meštani van sebe, spomenuli i sektu
Kurir 28.10.2023
!["Prali gepek mirne duše, monstrumi" Ljiljana ubila muža iz pištolja pa ga s decom raskomadala! Meštani van sebe, spomenuli…](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Ni nakon mesec dana, od kada se dogodilo stravično ubistvo, meštani sela Vlaški Do kod Požarevca ne mogu da se oporave od šoka.
Tragedija koja se dogodila, meštane je duboko potresla i kako kažu i oni najstariji u ovom selu ne pamte da se nešto ovako dogodilo u njihovom kraju. Nešto više od mesec dana je prošlo od kada je Ljiljana J. (56 ) zajedno sa svojom decom Anitom A. (31) i Markom. A. (30) kako se sumnja, ubila svog bivšeg supruga Stevana Andrejića (56) u njegovoj porodičnoj kući pištoljem na spavanju tokom noći, između 4. i 5. septembra kome je prethodila žučna svađa, nakon čega je