Zvezdini fudbaleri prebrodili IMT u superligi: „Traktordžije" pokazale zube

Dnevnik 28.10.2023  |  Dnevnik.rs

Trijumfom nad IMT-om sa 2:1 fudbaleri Crvene zvezde nastavili su niz pobeda u domaćem šampionatu. Izbranici Baraka Bahara su bili dominantni u prvom poluvremenu i na odmor su otišli sa dva gola više. Iapk domaći su iskoristili mali pad Zvezde i smanjili rezultat, ali više od toga nisu mogli.

Odmah su crveno-beli uspostavili kontrolu nad utakmicom i stavljali su na muke Bojana Vukmirovića. Brzo su puleni Baraka Bahara stigla do vođstva kada je Žan Filip Kraso sjajno šutirao sa ivice šesnaesterca i pogodio gol IMT-a. To je bio sedmi gol Krasoa ove sezone. Nije se dugo čekalo na novo slavlje Zvezde. U 26. minutu Piter Olajinka je na asistenciju Vladimira Lučića duplirao vođstvo gostiju. Do kraja prvog poluvremena su crveno-beli imali još nekoliko