''Ludilo'' na sardiniji: Pavoleti heroj Kaljarija, domaćin neverovatnim preokretom stigao do pobede a Ranijeri sačuvao ''stolicu'' (video)

Večernje novosti 29.10.2023  |  Novosti online
''Ludilo'' na sardiniji: Pavoleti heroj Kaljarija, domaćin neverovatnim preokretom stigao do pobede a Ranijeri sačuvao…

Fudbaleri Kaljarija dočekali su Frozinone u okviru desetog kola italijanske Serije A od 12:30 i ostvarili trijumf rezultatom 4:3 u jednom neverovatnom susretu.

Epa / Facundo Arrizabalaga Gosti su poveli golom Sulea u 23. minutu, imali su domaći preko Mankosua sedam minuta kasnije priliku za izjednačenje sa bele tačke, ali on nije bio precizan. Kako to ide u fudbalu, usledila je kazna u 37. minutu, kada je Sule postigao drugi gol na meču i povećao prednost od 2:0 za Frozinone, a tim rezulatom se otišlo na odmor. Tim iz regije ‘Lacio’ nastavio je i u drugom delu u istom tempom, pa je golom Breskainija u 49. minutu povećao