Partizanovi rezervisti zakazali na Ubu, ali tu je Taki Nikolić za osminu finala!

Sportske.net 01.11.2023  |  Sportske.net

Ekipa Partizana se plasirala u osminu finala Kupa Srbije pošto je danas savladala ekipu Jedinstva sa Uba na stadionu "Dragan Džajić" rezultatom 0:1 (0:0).

Domaći tim je bio bolji u prvih 15 minuta, Partizan praktično nije pretio, sve do 22. minuta utakmice kada je Severina prvi zagrejao dlanove Jovanovića. U 29. minutu zicer za crno-bele, Baždar će morati da poradi na igri glavom. Bio je na levoj strani, ali je loše šutirao posle dodavanja Severine. Nije bilo dovoljno uticaja Nikolića i Meniga u prvom poluvremenu, crno-beli su izgledali prilično slabo u ofanzivi. Do kraja poluvremena beležimo i pokušaj Šehovića koji