Na svadbi nastao pravi haos zbog ovoga! Komšiluk i dalje bruji: U sve umešani i konobari, a mladoženju jedna stvar razbesnela!
Kurir 03.11.2023

Sezona svadbi kod nas još uvek traje, a gotovo svakodnevno se priča o dešavanjima i običajima sa pojedinih venčanja iz raznih krajeva naše zemlje.
Ipak, neretko se desi i da se nakon svadbe priča i o negativnim iskustvima sa veselja. Tako svatovi iz okoline Leskovca i dalje bruje o svadbi koja je bila u julu ove godine jer pojedine zvanice nisu imale mesta gde da sednu. - Sredinom jula je bilo venčanje prvih komšija. Znali smo da će svadba biti velika jer su familije ogromne, plus kolege i sa mladine i sa mladoženjine strane. Bilo nam je čudno zbog čega onda prave veselje u jednom manjem restornu jer smo