Fernandeš u 91. Minutu za trijumf đavola: Mančester junajted u gostima pobedio Fulam

Kurir 04.11.2023

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su u gostima ekipu Fulama sa 1:0, u utakmici 11. kola Premijer lige.

Junajted je posle dva teška poraza, od Mančester sitija u Premijer ligi i Njukasla u Liga kupu, upisao šestu pobedu u prvenstvu i trenutno je šesti na tabeli sa 18 bodova. Fulam je, na drugoj strani, ostao na 14. poziciji sa 12 bodova na svom kontu. Pobedu Junajtedu doneo je Bruno Fernandeš pogotkom u 91. minutu. Posle serije grešaka igrača Fulama, lopta je na kraju stigla do Bruna koji je lepim udarcem sa ivice kaznenog prostora savladao golmana domaćeg tima.