Gol za tatu! Dijazu otmičari oteli oca, ne zna se da li je živ: On doneo Liverpulu bod u Lutonu

Kurir 05.11.2023

Fudbaleri Lutona i Liverpula odigrali su večeras u Lutonu nerešeno 1:1, u meču 11. kola engleske Premijer lige.

Poveo je Luton golom Tahita Čomga u 80. minutu, da bi izjednačenje Liverpulu doneo Luis Dijaz pogotkom u petom minutu sudijske nadoknade vremena. Interesantno je da Dijaz prolazi kroz porodičnu dramu. Otmičari su mu oteli roditelje. U međuvremenu je majka oslobođena, ali se i dalje ne zna sudbina njegovog oca. Luton zauzima 17. poziciju na tabeli sa šest poena, a Liverpul je na trećem mestu sa 24 boda. U narednom kolu, Luton će gostovati Mančester junajtedu, dok će