Živković i PAOK deklasirali Olimpijakos u sred Atine!

Sport klub 05.11.2023  |  Autor: Vladimir Todorović

Sjajni Andrija Živković je postigao prvi gol za PAOK u velikoj pobedi solunskog tima protiv Olimpijakosa 4:2 u sred Atine u okviru šampionata Grčke. #related-news_0 Srpski reprezentativac je do petog gola u prvenstvu stigao u 38. minutu na asistenciju Babe.

U nastavku je usledila rapsodija PAOK-a. Brandon Tomas je sa penala odveo solunski tim na 2:0 u 56. minutu, a isti igrač je devet minuta kasnije povećao na 3:0. Tačku na sjajnu veče PAOK-a stavio je Ozdoev u 78. minutu. Tek u finišu su se Atinjani probudili i smanjili golovima Fortunisa i Macurasa. Saša Ilić je ostvario i drugi trijumf na klupi Atromitosa. U gostima je njegova ekipa savladala Aris 3:1. Strelci su bili Fridjosnon, Valensija i Kamara, dok je jedini