Đoković nije mogao da veruje šta čuje! Jedno pitanje je posebno zabezeknulo Novaka

Večernje novosti 06.11.2023  |  Novosti online

Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je da su mu dva najvažnija cilja da sezonu završi na prvom mestu ATP liste i da sa selekcijom Srbije osvoji Dejvis kup, prenosi Ekip.

Foto: Goran Čvorović Đoković je u nedelju osvojio masters u Parizu pošto je u finalu pobedio Grigora Dimitrova 6:4, 6:3. Srpski teniser će od 12. do 19. juna igrati na Završnom turniru sezone u Torinu. "Nastojaću da osvojim sve turnire u kojima učestvujem, a mislim da mi je potrebna još jedna pobeda kako bih obezbedio još jedno prvo mesto na kraju sezone u karijeri. Sada ću da se odmorim tri do četiri dana, odložiću reket, pošto želim da slobodno vreme provedem sa