Kakav haos, kakav spektakl! Premijer liga dočekala najluđi meč sezone, Totenhem i Čelsi imali megdan za sva vremena (video)

Večernje novosti 06.11.2023  |  Novosti online

U 11. kolo Premijer lige gradski rivali Totenhem i Čelsi ušli su u različitim raspoloženjima - domaćin kao jedini neporaženi tim prvenstva, a gost kao ekipa u koju je skoro milijarda evra uložena u poslednje dve godine, a pritom je tek 13. na tabeli. Na kraju, posle neverovatnih dešavanja, Čelsi je kao gost pobedio sa 1:4, uz dva igrača više i nestvarne scene na "Totenhem Hotspur stadionu".

FOTO: Tanjug/AP Prvo poluvreme je bilo za (ne)zaborav - trajalo je 56 minuta i 26 sekundi, a lopta je bila u igri samo 23 minuta i 21 sekundu. Ali, sve to navijači jednog i drugog kluba neće zaboraviti, nikako. Sa golmanom i svega osmoricom igrača u polju, domaćin se suprotstavio "plavcima" koji su samo pojačavali ofanzivne opcije izmenama, poput "pojačanja od skoro 100 miliona evra", Mihajla Mudrika (koji se više brukao nego što je doprinosio nastojanjima da se