Neviđen triler u ligi šampiona: Crvena zvezda i Lajpcig plesali po kiši, Nemci se na kraju radovali!

Večernje novosti 07.11.2023  |  Č. V.

FUDBALERI Crvene zvezde izgubili su od Lajpciga i u Beogradu. Nemački tim je trijumfovao na stadionu "Rajko Mitić" sa 2:1 u 4. kolu Lige šampiona.

FOTO: M. Vukadinović Igra iz drugog poluvremena u Nemačkoj bila je nada navijačima srpskog šampiona da će od starta videti kvalitetnu predstavu. Ipak, umesto toga ponovio se početak susreta iz pomenute utakmice: tim Marka Rozea svim raspoloživim sredstvima je krenuo da kidiše ka golu crveno-belih. Napadački nastup se isplatio gostima i do prednosti su došli već u 8. minutu. Ćavi Simons se ustremio ka golu Zvezde, ušao u kazneni prostor i sjajnim udarcem matirao