Zvezda dosegla maksimum, Bahar dobio sve što je hteo: Zašto „Rajko Mitić“ više nije popunjen do poslednjeg mesta na Ligi šampiona?

Danas 08.11.2023  |  Vlada Živanović
Zvezda dosegla maksimum, Bahar dobio sve što je hteo: Zašto „Rajko Mitić“ više nije popunjen do poslednjeg mesta na…

Crvena zvezda je skupo prodala kožu protiv Lajpciga (1:2) u četvrtom kolu Lige šampiona.

Uverenje da su crveno-beli mogli da izvuku bolji rezultat da se nisu sami uplašili atmosfere na stadionu (koja je trebalo da zaplaši goste, a ne njih) i primili gol u prvih pet minuta – čista je zabluda. Ovo je Zvezdin maksimum ove jeseni, možda i ove sezone. Barak Bahar je promešao karte, dao šansu i Krasou od prvog minuta, ali napadač koji ne igra redovno nije izgleda mogao više od žutog kartona i solidne borbe sa defanizvcima nemačke ekipe (kojima nije uspeo da