Velikan poslednji na tabeli - Treneru kriv sudija: Fudbal nije trebalo da bude ovakav, četiri penala protiv nas u četiri utakmice

Sportski žurnal 09.11.2023
Velikan poslednji na tabeli - Treneru kriv sudija: Fudbal nije trebalo da bude ovakav, četiri penala protiv nas u četiri…

Prihvatam da se donesu pogrešne odluke, ali kada napraviš ovako teške odluke, kontrolišeš utakmicu - naveo je Ten Hag

Trener fudbalera Mančester junajteda Erik ten Hag rekao je da je njegova ekipa igrala veoma dobro u utakmici protiv Kopenhagena u Ligi šampiona i okrivio je sudije za poraz. Junajted je na gostovanju izgubio od Kopenhagnea 3:4 u četvrtom kolu Grupe A u Ligi šampiona i poslednji je na tabeli sa tri boda. Junajted je poveo u trećem minutu pogotkom Rasmusa Hojlunda, a bivši igrač Kopenhagena je mrežu svog nekadašnjeg kluba pogodio i u 28. minutu i tako doneo engleskom