Partizan preokretom srušio Fenerbahče u spektaklu nakon velike drame: Smailagić i Kaminski heroji, Madar tragičar svog tima

Nova 09.11.2023  |  Autor: Oliver Mijušković

Sve zanimljivosti sa utakmice ispratite u blogu Nova.rs Košarkaši Partizana pobedili su nakon velikog preokreta Fenerbahče sa 85:84 u beogradskoj Areni u okviru 7. kola Evrolige.

Gosti su imali dvocifrenu prednost velikim delom meča, ali je Partizan uspeo da se vrati u trećoj deonici, a onda u četvrtoj preokrene. Na kraju su crno-beli uglavnom preko Frenka Kaminskog i Alena Smailagića dolazili do poena, dok je tragičar Fenerbahčea bio Jam Madar, koji je u poslednjem minutu izgubio loptu za čistu kontru domaćina, a onda promašio otvoren šut. Partizan je u prvom poluvremenu igrao zaista lošu odbranu, ali je u drugom delu sve izgledalo mnogo