Frajburg ''demolirao'' TSC: Ekipa Žarka Lazetića se sa pet golova u mreži vraća za Bačku Topolu

Večernje novosti 09.11.2023  |  Novosti online

Fudbaleri TSC-a poraženi su na gostovanju Frajburgu rezultatom (5:0) u okviru 4. kola Lige evrope.

Foto: Tanjug Prvo poluvreme je prošlo u apsolutnoj nadmoći Frajburga, domaćini su šutnuli čak 14 puta na gol izabranika Žarka Lazetića, što su i krunisali pogotkom u 24. minutu golom Merlina Rela, koji je u završnici poluvremena pogodio i stativu. TSC za prvih 45 minuta nije uspeo niti jednom da šutne na gol nemačkog predstavnika. Ako je prvo poluvreme prošlo u znaku Frajburga, šta tek treba reći za drugo. Domaćini su u nastavku postigli tri gola i pregazili