Skandal u srpskom fudbalu: Prekinuta utakmica Zemun - Rad, gosti odbili da igraju nakon incidenta sa golmanom i šalom (VIDEO)

Večernje novosti 11.11.2023  |  Novosti online

Utakmica 14. kola Srpske lige Beograd između domaće ekipe Zemuna i Rada prekinuta je u 16. minutu i nije nastavljena.

Jutjub / Fudbalski savez Beograda Navijači Zemuna su u 16. minutu meča, pri rezultatu 2:0 za njihov klub, ukrali šal golmanu Rada, koji je bio zavezan za mrežu gola gostujuće ekipe. Evo i kako je sve to izgledalo: BONUS VIDEO: Cilj mi je bio da igram za Zvezdu ili Partizan Knjiga o našem asu koja je izazvala veliku pažnju nosi naziv "Novak, pariske priče". Prođite uz Novaka sve njegove emotivne trenutke u upoznajte ga u jednom potpuno drugom svetlu. Na 320