Фудбалери Војводине после преокрета победили ТСЦ у мечу 15. кола Суперлиге Србије

Политика 12.11.2023

БАЧКА ТОПОЛА – Фудбалери Војводине победили су вечерас у Бачкој Тополи екипу ТСЦ-а резултатом 2:1 у мечу 15. кола Суперлиге Србије.

ТСЦ је повео голом Александра Ћирковића у првом минуту. Војводина је до тријумфа стигла погоцима Андрије Радуловића у 19. и 29. минуту. ТСЦ је трећи на табели СЛС са 26 бодова, док је Војводина четврта са 22. Фудбалери Војводине ће у наредном колу СЛС дочекати Црвену звезду, док ће ТСЦ гостовати Партизану. Фудбалери Партизана су вечерас на свом терену победили Чукарички 2:1, док је Јавор био бољи од Спартака 2:0. Нови Пазар је у петак у Нишу победио Раднички 1:0.