"Човек лежи на улици, не помера: Се!" Тешка несрећа у центру Чачка: Аутомобил покосио мушкарца (81) док је прелазио улицу (фото)
Блиц 16.11.2023

Један мушкарац повређен је током поподневних сати у строгом центру Чачка, када је на њега налетео возач путничког док је прелазио улицу на пешачком прелазу.
- Човек лежи на улици, не помера се. Чека се санитет да га пребаци у болницу, рекао је за Рину један од очевидаца. Повређени мушкарац након доласка Хитне помоћи примљен је у Општу болницу у Чачку. - Мушкарац старости 81 годину повређен у саобраћајном удесу примљен у тешком општем стању на Упс. После одрађене дијагнистике и констатоване тешке телесне повреде главе примљен је у јединицу интензивне неге, потврдјено је у ОБ Чачак. Саобраћај у строгом центру града