Partizan ostvario važnu pobedu: Crno-beli u drugom poluvremenu slomili otpor Albe

Večernje novosti 17.11.2023  |  Novosti online

KOŠARKAŠI Partizana pobedili su Albu u "Areni" sa 89:74 (18:20, 25:20, 22:15, 24:19) u 9. kolu Evrolige, pa su ove nedelje sa nemačkim klubovima ostvarili polovičan učinak, pošto su u sredu poraženi u Minhenu od Bajerna.

FOTO: M. Vukadinović Nije meč bio lep za oko, nije bilo mnogo atraktinih poteza, a ni atmosfera nije bila onakva kakvu umeju da naprave navijači "parnog valjka". Najslabiji tim Evrolige je došao u Beograd da proba da napravi čudo. Bili su gosti konkurentan rival u prvih 20 minuta kada su crno-beli imali prednost od tri razlike - 43:40. Ipak, domaćin je trojkama (četiri pogođene) u finišu treće četvrtine slomio otpor rivala. Pokušala je Alba u poslednjem kvartalu da