POLUVREME - Srpska dominacija, bugarska prečka, Veljković nas vodi ka EURO!

Sportske.net 19.11.2023  |  Sportske.net

Posle prvih 45 minuta meča u Leskovcu, fudbaleri reprezentacije Srbije vode protiv selekcije Bugarske rezultatom 1:0 u poslednjem kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u Nemačkoj. "Orlovi" su na pravom putu da se kvalifikuju na završni turnir posle veoma dobre igre u prvom delu meča.

Od samog početka meča bilo je jasno da će Srbija imati terensku inicijativu, pa su svoje udarce van kaznenog prostora isprobavali Kostić, Đuričić i Gudelj. To kao da je najavilo ono što će se dogoditi u 16. minutu, Tadić je izveo korner posle kojeg je Babić pogodio prečku, a loptu je od odbitka ugurao u gol Miloš Veljković. Imala je Srbija još jednu priliku kada je udarac glavom Mitrovića posle centaršuta Kostića s leve strane uspeo da odbrani Naumov. Treba