UŽIVO - Šta se dešava sa ''orlovima''? Vanja na vetrometini, Bugari izjednačili!

Sportske.net 19.11.2023  |  Sportske.net

Reprezentacija Srbije je vrlo dobar utisak ostavila tokom prvog poluvremena u Leskovcu, vodila je sa 1:0 i činilo se da bi mogla rutinski da dođe do pobede i plasmana na Evropsko prvenstvo.

Ali, sve se promenilo od starta drugog dela igre. Kao da je neki strah uhvatio naše ''orlove'', Bugari su se razleteli po terenu, krenuli mnogo hrabrije, počeli da stvaraju šanse i u 59. minutu golom Ruseva zasluženo stigli do izjednačenja. Sve se dogodilo posle loših reakcija Kostića i Babića koji jednu ubačenu loptu u naš kazneni prostor nisu uspeli da izbiju, ona na kraju stiže do Ruseva koji sa nekih 12 metara pogađa donji desni ugao gola Vanje