TVITOVI - Gorak ukus istorijskog plasmana

Sportske.net 19.11.2023  |  Sportske.net

Kako je počelo drugo poluvreme utakmice u Leskovcu, pomislili smo da ćemo prisustvovati drami kao pre 40 godina, kada je Jugoslavija u poslednjim sekundama protiv Bugarske uspela da dođe do pobede od 3:2 golom Radanovića, uz komentar Mladena Delića: ''Ljudi, pa je li to moguće''.

Srbija je posle vođstva od 1:0 u prvom poluvremenu, početkom drugog prosula sve što je stekla i dozvolila Bugarima preokret na 1:2. Bilo je mnogo propusta u defanzivi, sve veća nesigurnost se osećala na terenu, ali srećom po nas, Mađari su istovremeno preko Soboslaja uspeli da naprave preokret protiv Crne Gore i učine da u finiš meča ipak uđemo mirnije, kako fudbaleri, tako i navijači. Na kraju, gol Srđana Babića za 2:2, što je rezultat koji je odveo Srbiju do