Zbog odrona na kratko bio obustavljen saobraćaj na GP Dobrakovo između Srbije i Crne Gore
RTV 20.11.2023 | Tanjug
![Zbog odrona na kratko bio obustavljen saobraćaj na GP Dobrakovo između Srbije i Crne Gore](https://nstatic.net/img/logo/s/rtv.png)
BEOGRAD/PODGORICA - Na Graničnom prelazu Dobrakovo između Crne Gore i Srbije nakon kraćeg zastoja zbog odrona saobraćaj je ponovo uspostavljen, saopšteno je iz Operativno komunikacionog centra (OKC) Uprave crnogorske policije.
Kako je ranije saopšteno razlog obustavljanja saobraćaja je odron do kojeg je došlo između GP Dobrakovo i GP Gostun u Srbiji. Za vreme obustave saobraćaja, alternativni pravci su bili GP Ranče i GP Dračenovac. Teretna vozila na Batrovcima čekaju pet, a na Horgošu tri sata Prema informacijama Uprave granične policije Republike Srbije, na putničkim terminalima naših graničnih prelaza nema zadržavanja vozila, saopštio je jutros Auto-moto savez Srbije (AMSS). Teretna