Ameri, da li vas je bar malo sramota? Ovo što rade Jokiću nisu nijednom MVP-ju (video)

Večernje novosti 21.11.2023  |  Novosti online

Košarkaši Denvera pobedili su noćas Detroit sa 107:103 i naneli mu 12. uzastopni poraz u NBA ligi.

Foto AP Srpski centar Nikola Jokić i trener Denvera Majkl Meloun isključeni su u prvom poluvremenu iz protesta zbog sudijskih odluka. Jokić je isključen posle druge tehničke greške minut i 22 sekunde pre kraja prvog poluvremena, a Meloun u završnici prve deonice kada je ušao u teren da se žali na jednu odluku. Jokić je posle 15 minuta utakmicu završio sa devet poena, pet skokova i pet asistencija. A tretman koji ima u Americi i među sudijama je blago reći sraman,