Jokiću prekipelo: Naš as isključen, u svlačionici Denvera se psovalo na srpskom

Večernje novosti 21.11.2023  |  V. P.

DVA poraza na turneji po Istoku unela su nervozu u šampionski tim Nagetsa. Na gostovanju u Detroitu trener Majk Meloun isključen je već u prvoj četvrtini, minut i po pre kraja poluvremena pridružio mu se Nikola Jokić. U svlačionici su ispratili pobedu Denvera na krilima Redžija Džeksona i Koldvela Poupa (107:103).

Foto AP Srpski superstar je pred odlazak na odmor zaradio drugu tehničku grešku zbog protesta, ljutito se zaputio ka sudiji smatrajući da je fauliran. Nema popusta ni za najboljeg, arbitar mu je hladnokrvno pokazao put ka izlazu. Do tada je postigao devet poena (šut 4/8, trojke 1/4), uz pet skokova i pet asistencija. - Mislim da je Nikola bio zabrinut za mene - našalio se Meloun na račun Jokićevog isključenja. - Teško je gledati utakmicu na televiziji, grlili smo