Dobra uvertira za Jang bojs: Crvena zvezda pobedila Vojvodinu u Novom Sadu (video)

Večernje novosti 25.11.2023  |  Novosti online

FUDBALERI Crvene zvezde pobedili su Vojvodinu u Novom Sadu sa 2:1 u 16. kolu Superlige Srbije i u dobrom raspoloženju idu u Bern na noge Jang Bojsu u Ligi šampiona (utorak, 21).

FOTO: FK Crvena zvezda Na "Karađorđu" su viđena tri pogotka u prvom poluvremenu, tačnije posle 27 minuta. Za goste je susret idealno počeo pošto je Osman Bukari posle dodavanja Nasera Đige pobegao odbrani rivala i udarcem iskosa sa desne strane zatresao mrežu domaćeg tima. Čini se da je u toj situaciji morao mnogo bolje da reaguje Lazar Carević. Samo 10 minuta bilo je potrebno izabranicima Ranka Popovića da dođu do izjednačenja. Odličnu loptu po zemlji poslao je