Feđa Dudić: ''Osećam sram, izvinjavam se navijačima'', Dobrašinović stišava euforiju

Sportske.net 26.11.2023  |  Sportske.net

Ekipa kragujevačkog Radničkog je danas prekinula svoju seriju pobeda, i to ubedljivim porazom na svom terenu od Novog Pazara rezultatom 4:0.

Bio je to meč 16. kola Superlige, odigran u drugom poluvremenu po pravim zimskim uslovima, ali ništa to gostima nije smetalo, dok su fudbaleri Radničkog danas bili neprepoznatljivi, pogotovo u drugih 45 minuta. Posle meča je prvi pred kamere TV Arena sport izašao trener Radničkog Feđa Dudić. ''Moram da čestitam Novom Pazaru na zasluženoj pobedi. Više su želeli. Bili su pametniji i bolje se snašli u ovim uslovima. Moram da se izvinim našim navijačima za ovaj