Juniori Borca nakon triler završnice slavili u komšijskom derbiju, presudio sjajni Uroš Ivković

Morava info 26.11.2023  |  Morava info

ČAČAK – Juniori Borca slavili su u komšijskom derbiju protiv kraljevačke Sloge u utakmici 5. kola Roda lige Srbije.

Nakon dramatične završnice čačanski tim je ostvario pobedu rezultatom 74:73. Prva četvrtina igrala se u potpunom egalu, da bi se ekipa koju je sa klupe predvodio Vladimir Zlatanović, jer je Miloš Pejanović suspendovan zbog dve tehničke greške u prošlom kolu, odlepila šest poena prednosti nakon prvih 20 minuta igre. Ta prednost na početku trećeg kvartala porasla je na +10, ali su se gosti konsolidovali i pred početak odlučujuće deonice izjednačili rezultat.