Javor u snežnim uslovima ubedljiv protiv Voždovca: Bosić i Tanko napunili Zmajeve

Kurir 27.11.2023

Fudbaleri Javora pobedili su danas na svom terenu u Ivanjici Voždovac sa 4:0, u utakmici 16. kola Super lige Srbije.

Javor je poveo golovima dvostrukog strelca Radivoja Bosića, koji je pogotke postigao u 43. i 48. minutu posle asistencija Ibrahima Tanka. Ubedljivu pobedu domaćima doneo je Ibrahim Tanko sa dva gola, u 52. i 78. minutu. Javor je posle druge uzastopne pobede, ukupno šeste u prvenstvu, osmi na tabeli sa 20 bodova. Voždovački "Zmajevi" su nastavili niz utakmica bez pobede, a posle petog poraza zauzimaju 11. mesto na tabeli sa 18 bodova. U sledećem kolu Javor će igrati