Omladinci zvezde izgubili u Bernu: Jang Bojs se revanširao crveno-belima za poraz u Beogradu!

Kurir 28.11.2023

Mladi fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u Bernu od vršnjaka iz Jang bojsa sa 2:1, u meču petog kola grupe G fudbalske UEFA Lige mladih.

Podsetimo, crveno-beli su u prvom meču u Beogradu slavili identičnim rezultatom. Obe ekipe su i pre ovog meča izgubile sve šanse da se plasiraju u narednu fazu, u koju idu dve prvoplasirane iz grupe, a Jang bojs je pobedio Zvezdu istim rezultatom kojim je izgubio od današnjeg rivala u Beogradu. Strelci za Jang Bojs bili su Ugo Pera u 18. i Janis Luthi u 71. minutu. Gol za Zvezdu postigao je Luka Lečić u 86. minutu. Obe ekipe sad imaju po tri boda, ali Zvezda je