Ćavi: "Naravno da je Levandovski frustriran, mora da bude malo egosita"

Sportske.net 29.11.2023  |  Sportske.net

Barselona je u važnom meču pobedila Portu sa 2:1 u petom kolu grupne faze Lige šampiona, a trener "blaugrane" Ćavi Ernandez bio je zadovoljan učinjenim. "Stvari su delovale crno kada su oni poveli, ali pokazali smo pobednički mentalitet na više nivoa.

U drugom poluvremenu smo bili znatno bolji i veoma sam srećan danas“, rekao je Ćavi i dodao: "U poluvremenu sam rekao igračima da budu hrabriji, da ne možemo u svakom napadu da vraćamo loptu golmanu". Golman Injaki Penja je opet stajao među stativama umesto povređenog Ter Štegena. "Bio je neverovatan, ne samo zbog sjajnih odbrana, već i zbog pomoći u građenju igre. Pokazao je izvanredan karakter“. Robert Levandovski je ove sezone dosad postigao osam golova, ali već