Pešić nije dao da Čukarički uzme prvi bod: Radost Ferencvaroša u Leskovcu debelo u nadoknadi vremena

Danas 30.11.2023  |  G. A.

Dok je u prošloj sezoni vodio Sampdoriju, kojoj nije uspeo da sačuva mesto u najboljem društvu italijanskog fudbala, Dejan Stanković je nekoliko puta ostajao praznih ruku zbog pobedonosnih golova protivničkih timova debelo u nadoknadi vremena.

U Leskovcu mu se vratilo na radost. Ferencvaroš je savladao Čukarički s 2:1 u pretposlednjem kolu Lige Evrope. Odlučujući pogodak dao je Pešić u osmom minutu nadoknade. Igralo se još dva minuta, a tada je isključen trener domaćih Matić. Brđani su poveli preko Adžića u 11. minutu, a izjednačio je Zaharijasen u 83. Čukarički je ostao na dnu tabele bez bodova. Fiorentina je u Firenci pobedila Genk s 2:1. Stanje na tabeli: Fiorentina 11, Ferencvaroš 9, Genk 6,