Sferopulos posebno pohvalio dvojicu igrača posle Efesa, pa spomenuo Mitrovića: „Njega bi svaki trener poželeo“

Nova 01.12.2023  |  Autor: Miloš Ljubisavljević

Trener košarkaša Crvene zvezde Janis Sferopulos posebno je bio zadovoljan igrom Branka Lazića i Stefana Lazarevića u pobedi nad Efesom.

Sve mečeve Evrolige gledajte na kanalima Sport Kluba, uz SBB na EON i D3 platformama. Zvezda je u 11. kolu Evrolige pobedila Anadolu Efes sa 97:83 i to joj je četvrti trijumf u elitnom takmičenju uz sedam poraza. Nemanja Nedović je povukao svoj tim napadački u trećoj četvrtini „Mislim da smo u napadu odigrali dobro, sve vreme, a u odbrani dobro drugo poluvreme. Igrali smo protiv jakog tima, sa igračima koji znaju kako da pobeđuju teške mečeve i onima koji su