PLS - OFK Beograd ''iz keca u dvojku'' u gradskom derbiju, Užičani i dalje u krizi

Sportske.net 02.12.2023  |  Sportske.net

Danas se igraju utakmice 19. kola Prve lige Srbije, a vodeći OFK Beograd je upisao već 15. pobedu u sezoni. ''Romatičari'' su danas gostovali Radničkom sa Novog Beograda i psle preokreta u drugom poluvremenu slavili sa 2:1.

Dokić je u četvrtom minutu doveo Radnički u vođstvo koje je ostalo na snazi sve do 71. minuta kada je Vujadinović doneo izjednačenje OFK Beogradu. Na potpuni preokret se čekalo još devet minuta kada je Dejan Georgijević pogodio za trijumf gostiju. OFK Beograd sada ima 48 bodova, čak 17 više od drugoplasirane Inđije, doduše uz utakmicu više, a Radnički je trinaesti sa 18 osvojenih bodova. U ostalim mečevima koji su završeni ovog popodneva, Jedinstvo je na Ubu