Bod rukometaša nakon dva poraza: Vranje 1957 - Radnički 30:30

Vranje news 03.12.2023  |  Vranjenews

Posle dva uzastopna poraza, u gostima od lidera Vojvodine i na svom terenu od beogradske Crvene zvezde, rukometaši Vranja 1957 uspeli su da osvoje bod remiziravši 30:30 (14:13) sa Radničkim iz Kragujevca, u utakmici 12. kola Super rukometne lige koja je odigrana u vranjskoj Sportskoj hali.

Kragujevčani su uoči gostovanja u Vranju najavljivali prekid serije nešto lošijih rezultata (porazi od Dubočice i Jugovića u prethodna dva kola). Meč je počeo ravnopravno, ali su Vranjanci ubrzo agilnijom igrom do desetog minuta susreta došli do opipljivih 5:2, a u šesnaestom minutu i do plus pet (9:4). Međutim, usledio je period nešto bolje igre gostiju koji su na četiri minuta pre odlaska na odmor došli u egal - 11:11. Vranjanci su uspeli da do kraja poluvremena