Ovaj Partizan je neuništiv: Crno-beli protiv Armanija zabeležili još jednu dramatičnu pobedu u Evroligi

Danas 08.12.2023  |  V. N.

Košarkaši Partizana pobedili su Armani u 13. kolu Evrolige rezultatom 82:69 (20:25, 19:19, 22:18, 21:7) u dramatičnoj utakmici, u kojoj su crno-beli uspeli ponovo da se vrate iz gotovo izgubljene situacije.

Meč je prelomljen u poslednjih pet minuta treće četvrtine, kada je pri vođstvu tima iz Milana od 15 poena razlike (65:40) Partizan najpre serijom od 16-2 uspeo da do kraja ovog perioda anulira prednost protivnika. U poslednjih deset minuta crno-beli su pre svega zahvaljujući sjajnoj igri u odbrani potpuno zaustavili napad rivala i potom u finišu stigli do ubedljive pobede, a ovaj period dobili sa 21:7. Crno-beli sada imaju skor od sedam pobeda i šest poraza, dok je