Kamera sve snimila Roma dobila dva crvena, Murinjo uzeo papir u ruke, pa po dečaku koji skuplja lopte poslao važnu poruku golmanu!

Kurir 11.12.2023
Kamera sve snimila Roma dobila dva crvena, Murinjo uzeo papir u ruke, pa po dečaku koji skuplja lopte poslao važnu poruku…

Ne zovu ga slučajno - GOSPODIN POSEBNI...

Izuzetno zanimljiva scena viđena je u završnici meča između Rome i Fiorentine. Roma i Fiorentina odigrali su nerešeno 1:1 na Olimpiku u 15. kolu italijanske Serije A, a klub koji sa klupe predvodi portugalski stručnjak Žoze Murinjo meč je završio sa devetoricom na terenu. Domaćin je sjajno otvorio meč, poveli su golom Lukakua u petom minutu. Međutim, u 64. minutu Zelevski je dobio drugi žuti karton, pa je Murinjov tim ostao sa igračem manje. Gosti su to brzo