Fudbaleri Partizana se redom oglašavali na Instagramu posle Radničkog: "Neke stvari ne možemo da pobedimo"

Telegraf 11.12.2023  |  Telegraf.rs

Aldo Kalulu, Bibars Natho i Mateuš Saldanja ostavili su storije sa porukama nakon poraza u Nišu

Fudbaleri Partizana poraženi su danas u utakmici 18. kola Superlige Srbije od Radničkog u Nišu, čime su ispustili iz ruku prvo mesto na tabeli domaćeg prvenstva i sada su na njemu crveno-beli sa "Marakane" - 2:1 (0:0). Poveo je Partizan golom Saldanje u 54. minutu utakmice, ali su do kraja Nišlije preokrenule pogotkom sa penala Petrova u 66. minutu, a potom i autogolom Ilića u 73. minutu. Nakon utakmice, jedan za drugim su se oglašavali fudbaleri Partizana putem