Он је чудо природе! Роналдо је и даље гол-машина, и то она права... Многи га шаљу у пензију, а он ове године постигао 50 голова!
Курир 12.12.2023

Ал Наср је јуче савладао великог ривала Ал Шабаб убедљивим резултатом 5:2 у утакмици четвртфинала саудијског Купа Краља, а један од стрелаца био је и 38-годишњи ас Кристијано Роналдо, који је противничку мрежу затресао у 74. минуту.
То је уједно био и Кристијанов 50. гол ове године, што је импресиван учинак за нападача који има 38 година. У текућој години 50 пута је противничку мрежу тресао и Ерлинг Халанд, док Хари Хејн и Килијан Мбапе на свом конту имају по 49 погодака. Такође, вреди напоменути да је славни Португалац јуче уписао и 14. асистенцију у 2023. години. У актуелној сезони Кристијано је постигао 26 поготка, од чега је 16 дао на 15 утакмица саудијске Про лиге. Курир спорт / А.Р.










![[ДУБАИ АИРСХОВ 2025] Обилазак модернизованог руског ватрогасног хеликоптера Ка-32А11М: Могуће је модернизовати и српске…](https://nstatic.net/850/40911850pnxbyf.jpg)

