Ministar policije Crne Gore: Podržavam stavove Specijalnog državnog tužilaštva, utemeljeni na čvrstim zakonskim osnovama!

Kurir 13.12.2023
Ministar policije Crne Gore: Podržavam stavove Specijalnog državnog tužilaštva, utemeljeni na čvrstim zakonskim osnovama!

Danilo Šaranović, ministar unutrašnjih poslova Crne Gore, izjavio je da kao jedan od onih koji insistira na jačanju pravne države i poštovanju zakonitosti, potvrđuje i podržava stavove Specijalnog državnog tužilaštva, koji su utemeljeni na čvrstim zakonskim osnovama.

Crnogorska Borba prenosi da je Šaranović naveo da rad i dostignuća tima Glavnog specijalnog tužioca Vladimira Novovića, u koordinaciji s Upravom policije i njenim Specijalnim policijskim odeljenjem, predstavljaju uzor kako se s odvažnošću i hrabrošću može i treba boriti protiv organizovanog kriminala i korupcije. – Ministarstvo unutrašnjih poslova snažno stoji na raspolaganju Specijalnom tužilaštvu i Glavnom specijalnom tužiocu u svim aspektima – bilo da je reč o

Pročitajte još

Ključne reči

Balkan, najnovije vesti »