Crveno-beli rutinski do pobede u Subotici: Mijatović postigao het-trik, Zvezda dočekuje derbi na vrhu tabele

Danas 17.12.2023  |  V. N.

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Spartak u Subotici rezultatom 4:1 (1:0) u utakmici 19. kola Superlige Srbije.

Šampion Srbije je do pobede došao golovima Mijatovića u 26. i 56. i Kataija u 53. minutu, dok je jedini pogodak za domaćine postigao Todorovski u 55. minutu. Crveno-beli su ovim trijumfom osigurali prvu poziciju na tabeli pred derbi sa Partizanom, koji je na programu u sredu 20. decembra (18.00). Trener Barak Bahar pružio je šansu od prvog minuta Mijatoviću i Kataiju i čini se da je to i bilo odlučujuće za dobru i efikasnu partiju njegovog tima. Mladi napadač je