Hodžson oteo bod prvaku Evrope u Mančesteru, Đorđe Petrović i Čelsi su savršen spoj!

Sportske.net 16.12.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Mančester sitija remizirali su na domaćem terenu sa ekipom Kristal Palasas rezultatom 2:2.

Izabranici Pepa Gvardiole poveli su već u 24. minutu kada je Džek Griliš iskoristio dodavanje Fodena i zatresao mrežu kluba iz Londona. Siti je apsolutnu dominaciju u gol pretvorio i u 54. minutu kada je pogodio Riko Luis, da bi u 76. Kristal Palas pravo niotkuda uspeo da meč uvede u neizvesnu završnicu posle pogotka Žan-Filipa Matete. "Građani" su previše potcenjivački stav na terenu platili na najgori mogući način, primljenih golom u poslednjih trenucima meča.