Partizan osvojio samo bod protiv kragujevačkog Radničkog, novi kiks crno-belih pred derbi sa Zvezdom

Danas 17.12.2023  |  V. N.

Fudbaleri Partizana odigrali su nerešeneo 3:3 (2:2) na svom stadionu sa kragujevačkim Radničkim u utakmici 19. kola Superlige Srbije.

Posle poraza u prošlom kolu u Nišu, crno-beli su napravili novi kiks i sada zaostaju dva boda na tabeli za prvoplasiranom Crvenom zvezdom. Golove za domaće postigli su Saldanja u 39, Natho u 44. i Belić u 88. minutu, dok su pogotke za goste postigli Gluščević u 7, Gofri u 16. i Vidakov u 76. minutu. Pred nekoliko stotina gledalaca na stadionu u Humskoj gosti su već posle 16 minuta imali dva gola prednosti, ali su, takođe, igrali veoma dobro i činilo se da će